Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE: na Święto Gminy Niemce 2017

Aktualności

ZAPROSZENIE: na Święto Gminy Niemce 2017

ZAPROSZENIE: na Święto Gminy Niemce 2017

01.06.2017

Zespół LONG&JUNIOR będzie tegoroczną gwiazdą wieczoru podczas Święta Gminy Niemce 2017, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 11 czerwca 2017 r.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy, a także jej sympatyków w niedzielę 11 czerwca 2017 r. do wspólnego świętowania na placu przy ul. Różanej w Niemcach. Ze względu na fakt, że wszystkie wydarzenia odbędą się jednego dnia, tegoroczna impreza nosi nazwę Święto Gminy Niemce 2017. Mamy nadzieję, że skumulowanie różnych atrakcji i wydarzeń sprawi, że każdy mieszkaniec znajdzie coś interesującego dla siebie.

Obchody gminnego święta rozpoczną się o godzinie 9.30 mszą św. w intencji mieszkańców Gminy Niemce w kościele parafialnym p.w. św. Ignacego Loyoli w Niemcach, po której odbędzie się uroczyste nadanie Parkowi w Niemcach imienia Rodzin Budnych i Łosiów.

O godzinie 10.00 rozpoczną się rozgrywki w Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Niemce. Drugą, sportowo-rekreacyjną atrakcją tego dnia będzie Rajd Rowerowy Wójta Gminy Niemce, który wystartuje o godzinie 12.00 z parku przy Zespole Placówek Oświatowych w Ciecierzynie.

Część oficjalna Święta Gminy Niemce 2017 rozpocznie się o godzinie 14.00, na scenie, tradycyjnie już zlokalizowanej na placu przy boiskach sportowych na ul. Różanej w Niemcach. Tutaj będą wręczane odznaczenia "Zasłużony dla Gminy Niemce" oraz nagrody z konkursów i turniejów. 

Po części oficjalnej przyjdzie czas na występy artystyczne, których kulminacją będzie Kabaret Made in China, Casandra i koncert gwiazdy wieczoru, zespołu LONG&JUNIOR.

Poniżej zamieszczamy linki do szczegółowych informacji na temat:

VI Gminnego Turnieju Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej

Rajdu Rowerowego Wójta Gminy Niemce 2017

Patronat medialny: SPOTTED LUBLIN

Sponsorzy:

RYNEK ELIZÓWKA
POL-SKONE
BŁASZCZYK SERWIS
STANCHEM
BANK SPÓŁDZIELCZY W NIEMCACH
- PPHU Krzysztof Smolarz Ciecierzyn
- Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa "Samopomoc Chłopska" w Niemcach
- Spółdzielnia Usług Rolniczych Elizówka
- Mariol Sp. j. Firma Handlowo-Usługowa Marek Gryzio i Wspólnik

plakat

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90