Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Sukces sportowy dziewcząt z Gimnazjum...

Aktualności

Sukces sportowy dziewcząt z Gimnazjum nr 3 w Krasieninie

Sukces sportowy dziewcząt z Gimnazjum nr 3 w Krasieninie

07.04.2017

Szanowni Państwo, z dumą pragniemy poinformować, że siatkarki z Gimnazjum nr 3 w Krasieninie w "Półfinałach Wojewódzkich 2017" podczas Gimnazjady w Piłce Siatkowej Dziewcząt zdobyły tytuł Wicemistrzyń Rejonu.

13 lutego 2017 roku siatkarki z Gimnazjum nr 3 w Krasieninie rozpoczęły tegoroczną przygodę z Gimnazjadą w Piłce Siatkowej dziewcząt. Wygrana w gminnych eliminacjach, dała im szanse reprezentowania naszej gminy na etapie miedzygminnym. Ten odbył sie w Jastkowie. Tam nasze dziewczyny ponownie triumfowały. Z łatwością pokonały swoje przeciwniczki. Do ich rąk trafił awans na rozgrywki powiatowe, które sie odbyły 13 marca w Jabłonnej. I tym razem dziewczęta wygrały pozostawiając swoje rywalki bez szans. W końcu nastąpił 16 marca. Tego dnia w Kraśniku odbył sie rejonowy etap gimnazjady dziewcząt "Półfinały Wojewódzkie 2017". Uczennice wróciły z tytułem wicemistrzyń rejonu.

Skład który reprezentował naszą szkołę oraz gminę: Patrycja Snopkowska, Maja Machowicz, Gabriela Marciniak, Aleksandra Gąska, Anna Górna, Izabela Wójcik, Dorota Drozd wraz z trenerem Arturem Zdanowiczem. Nasze dziewczęta już przygotowują się do kolejnych turniejów.


Wyniki Finałów Powiatowej Gimnazjady Dziewcząt 2017:

I miejsce - drużyna z Krasienina
II miejsce - drużyna z Kalinówki
III miejsce - drużyna z Bychawy


Wyniki Półfinałów Wojewódzkich 2017:

I miejsce – drużyna z Kraśnika
II miejsce – drużyna z Krasienina 
III miejsce – drużyna z Batorza
IV miejsce – drużyna z Biłgoraja

Serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90