Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Ruszyła Loteria Promocyjna dla...

Aktualności

Ruszyła Loteria Promocyjna dla mieszkańców Gminy Niemce

Ruszyła Loteria Promocyjna dla mieszkańców Gminy Niemce

15.03.2017

Szanowni Państwo, od dzisiaj tj. 15 marca 2017 r. można się zgłaszać do udziału w Loterii Promocyjnej pn. Mieszkam w Gminie Niemce i tu płacę podatki.

Już w styczniu informowaliśmy Państwa, że aby zachęcić naszych mieszkańców do rozliczania zeznania podatkowego PIT w Gminie Niemce oraz docenić tych wszystkich, których podatek już zasila nasz współny budżet, przygotowujemy Loterię Promocyjną pn. Mieszkam w Gminie Niemce i tu płacę podatki. 

Z satysfakcją powiadamiamy, iż z dniem dzisiejszym Loteria Promocyjna Gminy Niemce właśnie się rozpoczęła. Zachęcamy wszystkich naszych mieszkańców do zgłaszania swojego udziału w Loterii. Można to zrobić drogą elektroniczną, na stronie: www.niemce.pl/loteria lub osobiście w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy przy ul. Lubelskiej 121 w Niemcach do dnia 5 maja 2017 r. Zgłoszenia można dokonać tylko raz.

Wśród wszystkich osób, które zarejestrują swój udział w Loterii, zostaną rozlosowane cenne nagrody o łącznej wartości blisko 10 tys. zł! Główną nagrodą jest 55 calowy telewizor marki Sony SmartTV, Ultra HD 4K.

Więcej informacji nt. Loterii, regulamin oraz wyłączenia również znajdują się na stronie: www.niemce.pl/loteria

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90