Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Piękna róża, słodka czekolada i...

Aktualności

Piękna róża, słodka czekolada i życzenia – Dzień Kobiet w naszej gminie

Piękna róża, słodka czekolada i życzenia – Dzień Kobiet w naszej gminie

14.03.2017

Kwiaty, słodkości, serdeczne życzenia, a także występy artystyczne towarzyszyły ubiegłotygodniowym uroczystościom w naszej gminie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Z okazji tego święta w środę 8 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach z inicjatywy Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia odbyło się uroczyste spotkanie z przedstawicielkami płci pięknej z naszej gminy, wśród których były Zastępca Wójta Iwona Pulińska, Prezes Spółdzielni Rolniczo-Handlowej Samopomoc Chłopska w Niemcach Wiesława Szkutnik, Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Niemce Beata Zgierska, Radna Anna Berej, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Niemcach Renata Antoszek, Dyrektor Gminnego Żłobka Agnieszka Woźniak-Urban, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach Bożena Stępień, panie pełniące funkcję Sołtysów w naszej gminie oraz członkinie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Niemce.

Oprócz gorących życzeń od Wójta, Przewodniczącego Rady Sławomira Mroczka i Radnego Janusza Prokopiuka, który przy tej okazji odczytał okolicznościowy wiersz, każda z pań otrzymała piękną różę i czekoladę, a ze sceny popłynęły piękne piosenki w wykonaniu przedszkolaków i zespołów ludowych.

Równie świąteczny charakter miało czwartkowe spotkanie władz naszej gminy z członkiniami Klubu Seniora. Także były kwiaty, słodkości i serdeczne życzenia. Wśród honorowych gości pojawił się także Henryk Smolarz – były Poseł na Sejm RP, a obecnie Dyrektor Regionalnego Biura Energii przy Urzędzie Marszałkowskim.

W trakcie trwania obu uroczystości panie nie zapomniały o obchodzonym od niedawna Dniu Mężczyzny. Każdy z obecnych na uroczystościach mężczyzna otrzymał uroczy upominek.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90