Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE: do udziału w III...

Aktualności

ZAPROSZENIE: do udziału w III Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej

ZAPROSZENIE: do udziału w III Powiatowych Mistrzostwach Piłki Siatkowej

27.02.2017

Powiat Lubelski, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej rzeszy osób chcących aktywnie spędzać wolny czas, już na początku marca organizuje kolejne Mistrzostwa Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Starosty Lubelskiego.

Jest to impreza skierowana do mieszkańców naszego Powiatu. Dlatego gorąco zachęcamy do zgłoszenia i spróbowania swoich sił pod siatką. Warunkiem udziału, jak zaznaczamy w Regulaminie, jest ukończony 20 rok życia oraz zamieszkanie, funkcjonowanie firmy/instytucji/samorządu na terenie Powiatu Lubelskiego. Koszt wpisowego to symboliczna kwota 100 złotych od drużyny.
 
Zgłoszeń można dokonywać do dnia 6 marca do godziny 15:30. W zależności od ilości zgłoszeń organizatorzy planują rozegrać Turnieje kwalifikacyjne w dniu 12 marca, z których po dwie najlepsze ekipy awansują do Turnieju półfinałowego zaplanowanego na 26 marca. Rozgrywki zaplanowano w obiektach sportowych na terenie powiatu.
 
Szczegółowe informacje na temat Mistrzostw znajdziecie Państwo na stronie Powiatu Lubelskiego pod linkiem: http://www.powiat.lublin.pl/aktualnosci/iii-mistrzostwa-pilki-siatkowej-juz-w-marcu.html
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90