Jesteś na: AKTUALNOŚCI Wspaniałe wejście w nowy sezon...

Aktualności

Wspaniałe wejście w nowy sezon zawodników GULKS Niemce

27.02.2017

W dniach 18-19 lutego 2017 r. w Biłgoraju odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS U17 i +17, w których wystąpiły ogółem 34 kobiety i 61 mężczyzn.

Najlepszym zawodnikiem zawodów do lat 17 został Patryk Dziuba. W dwuboju zaliczył ciężar 268 kg. i poprawił swój dotychczasowy rekord o ponad 20 kg., w sumie uzyskał wynik 306,8 pkt. Jest to nowy rekord Patryka i nowy rekord Klubu.

Wspaniale zaprezentował się również Mateusz Kowalczyk, który w kategorii wagowej do 62 kg uzyskał wynik 144 kg. i wywalczył medal srebrny. Medal srebrny wywalczyła również aktualna Wice-Mistrzyni Polski do lat 15 Patrycja Powroźnik. W kategorii wagowej do 58 kg. uzyskała wynik 124 kg. Adam Urban, 15 latek z ZS w Niemcach w grupie zawodników do lat 17 z wynikiem 145 kg zajął miejsce piąte.