Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Włącz się do działania i przyjdź na...

Aktualności

Włącz się do działania i przyjdź na spotkanie z funduszami międzynarodowymi!

Włącz się do działania i przyjdź na spotkanie z funduszami międzynarodowymi!

13.02.2017

16 lutego br. w godzinach 10.00-15.00 w Urzędzie Marszałkowskim w Lublinie odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne pn. "Włącz się do działania", organizowane przez Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Międzynarodowej „Dom Europy”.

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli instytucji samorządowych odpowiedzialnych za współpracę międzynarodową i promocję z województwa lubelskiego, osób reprezentujących ośrodki i centra kultury, środowiska nauczycielskie oraz uczelnie i szkoły wyższe.

Poznaj Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki – mechanizm wspomagania różnych form współpracy krajów z Grupy Wyszehradzkiej, czyli Czech, Węgier, Polski i Słowacji oraz integrację tych państw z Unią Europejską. Współpraca kulturalna, edukacja, wymiana młodzieży, promocja turystyki – tak to wszystko możesz zrealizować w ramach Funduszu Wyszehradzkiego. Przyjdź na spotkanie a dowiesz się jak aplikować o środki funduszu oraz w jaki sposób możesz podnieść szanse na dofinansowanie projektu. Prezentacje o funduszu poprowadzi Beata Jaczewska – Dyrektor Wykonawcza Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Zmierz się z Europą dla Obywateli – programem wspierającym projekty związane z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej. Podczas spotkania poznasz zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie UE „Europa dla obywateli”, dowiesz się również o priorytetach programu i najczęściej popełnianych błędach podczas przygotowania aplikacji. Prezentacje o funduszu poprowadzi Marta Jagura – pracownik Programu Europa dla Obywateli.

Przyjdź i przekonaj się jak bez obaw aplikować o granty międzynarodowe!
Kontakt do organizatorów pod numerem tel. 508-194-663

 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90