Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI ZAPROSZENIE: do udziału w XI edycji...

Aktualności

ZAPROSZENIE: do udziału w XI edycji projektu MARKA LUBELSKIE

ZAPROSZENIE: do udziału w XI edycji projektu MARKA LUBELSKIE

26.01.2017

W związku z organizacją przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego XI edycji projektu Marka Lubelskie oraz XVIII edycji konkursu „Ambasador Województwa Lubelskiego", serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z terenu naszej gminy do udziału w projekcie.

Marka Lubelskie to projekt Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, który bazując na efekcie miejsca pochodzenia promuje lubelskie produkty i usługi. Realizowany jest od 2007 roku. Już ponad 48 przedsiębiorstw z Lubelskiego posiada certyfikat Marka Lubelskie. Są to firmy zarówno z branży spożywczej, budowlanej, odzieżowej, jak i branży IT. Z terenu Gminy Niemce do grona firm posiadających certyfikat Marka Lubelskie należą już As Babuni, Pol-Skone oraz Rynek Hurtowy Elizówka.

Tytuł „Ambasadora" przyznany zostanie osobie, instytucji i firmie, która w ostatnim czasie wniosła istotny wkład w promocję Regionu Lubelskiego w kraju i poza jego granicami. Laureaci wyłonieni zostaną przez Kapitułę, której przewodniczy Marszałek Województwa Lubelskiego. 

Informujemy również, iż przystąpienie do programu Marka Lubelskie jest nieodpłatne. Przedsiębiorstwa wyrażające chęć przystąpienia do programu Marka Lubelskie mogą dokonać indywidualnego zgłoszenia swojej firmy.

Termin nadsyłania zgłoszeń zarówno na firmę Marka Lubelskie oraz Ambasadora Województwa Lubelskiego upływa 10 lutego 2017 roku. W tym roku Gala odbędzie się 25 lutego 2017 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie: www.markalubelskie.pl

Regulamin projektu Marka Lubelskie, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [409.93 KB]

Formularz zgłoszeniowy, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [387.71 KB]

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90