Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Wskaż w zeznaniu PIT Gminę Niemce i...

Aktualności

Wskaż w zeznaniu PIT Gminę Niemce i wygraj nagrody

Wskaż w zeznaniu PIT Gminę Niemce i wygraj nagrody

23.01.2017

Ze względu na fakt, iż pierwszy kwartał nowego roku to okres składania w urzędach skarbowych rocznego zeznania podatkowego PIT, Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś zwraca się z prośbą do nowych mieszkańców naszej gminy, aby swoje zeznanie podatkowe (PIT) złożyli w Drugim Urzędzie Skarbowym w Lublinie, a za miejsce zamieszkania wskazywali Gminę Niemce.

Z każdego 1000 zł zapłaconego przez podatnika podatku dochodowego, ponad 370 zł trafia do gminy. Im więcej mieszkańców ma gmina, tym więcej podatków wpływa do budżetu gminnego. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji.

Aby zachęcić Państwa do rozliczania podatku w naszej gminie, z dniem 15 marca startujemy z Loterią Promocyjną p.n. „Mieszkam w Gminie Niemce i tu płacę podatki”.

Loteria jest skierowana do mieszkańców naszej gminy, którzy rozliczą się z podatku dochodowego za rok 2016 w Drugim Urzędzie Skarbowym w Lublinie, wskazując Gminę Niemce, jako miejsce zamieszkania. Wśród osób, które w okresie od 15 marca do 5 maja b.r. zgłoszą się do udziału w loterii, zostaną rozlosowane cenne nagrody o łącznej wartości blisko 10 tys. zł!

Do wygrania są:

Telewizor Lustrzanka PS4 Aparat
Telewizor SONY Smart TV 55” Ultra HD 4K, Lustrzanka cyfrowa NIKON D3300 z obiektywem 18-105VR,

Konsola SONY PlayStation 4 1TB w zestawie z 4 grami, 3 cyfrowe aparaty fotograficzne CANON IXUS 160

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej loterii. Więcej szczegółów na ten temat oraz Regulamin loterii już wkrótce ukażą się na stronie internetowej: www.niemce.pl/loteria
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90