Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Magia Świąt Bożego Narodzenia w...

Aktualności

Magia Świąt Bożego Narodzenia w placówkach oświatowych naszej gminy

Magia Świąt Bożego Narodzenia w placówkach oświatowych naszej gminy

28.12.2016

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pachnący choinką i wypiekami, pełen magii i radości. To także najbardziej rodzinny okres w całym roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują nadejścia tych wzruszających i ciepłych chwil.

W ubiegłym tygodniu tą szczególną atmosferę można było odczuć także w placówkach oświatowych naszej gminy. W szkołach i przedszkolach odbyły się Jasełka – tradycyjne przedstawienia opowiadające historię narodzenia Jezusa. Przed liczną widownią, wśród której byli koledzy i koleżanki, nauczyciele, członkowie rodzin, a także nierzadko przedstawiciele władz naszej gminy,  młodzi artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Piękne dekoracje, wspaniałe stroje i muzyka wprowadzały uczestników w świąteczny nastrój. Większość spotkań jasełkowych kończyło wspólne śpiewanie kolęd i dzielenie się opłatkiem.

Poniżej prezentujemy relacje z kilku takich wydarzeń.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90