Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Festyn na pożegnanie lata w Elizówce

Aktualności

Festyn na pożegnanie lata w Elizówce

Festyn na pożegnanie lata w Elizówce

21.09.2016

W niedzielę 18 września 2016 r. na placu przy Kaplicy w Elizówce odbył się festyn rodzinny. Okazją do wspólnej zabawy mieszkańców Elizówki jak i przybyłych sympatyków tej miejscowości była chęć hucznego pożegnania lata, które niestety w tym tygodniu nam się już kończy.

Pomimo niezbyt sprzyjającej aury (silny wiatr i niska temperatura) na placu przy Kaplicy zgromadziła się całkiem spora grupa amatorów zabawy na świeżym powietrzu. Oprócz mieszkańców Elizówki dużą grupę żegnających lato stanowili sąsiedzi z Dysa, wśród których na chwilę pojawił się także Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś.

Imprezę rozpoczął koncert zespołu „Pieśni Zaczarowane” z Lublina, który swoim talentem i humorem wprowadził wszystkich uczestników festynu we wspaniały nastrój. Tuż po nim na scenie zaprezentowały się nasze rodzime zespoły ludowe – Dysowiacy i Ciecierzyn. Oprócz wspaniałej muzyki płynącej ze sceny oraz grupy animatorów zajmujących się dziećmi, organizatorzy pikniku czyli Rada Sołecka z Elizówki i Gminny Ośrodek Kultury w Niemcach zadbali także o strawę dla ciała. Każdy z uczestników pikniku mógł skosztować pysznej kiełbaski z grilla.

Imprezę zakończyła zabawa taneczna z zespołem Amigos, która trwała aż do zachodu słońca.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90