Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Świadectwa, nagrody i… nadeszły...

Aktualności

Świadectwa, nagrody i… nadeszły upragnione wakacje!

Świadectwa, nagrody i… nadeszły upragnione wakacje!

24.06.2016

W dniu wczorajszym gimnazja, a dzisiaj szkoły podstawowe oficjalnie zakończyły rok szkolny 2015/2016.

Od samego rana we wszystkich placówkach oświatowych z terenu naszej gminy trwały uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego. Uczniowie odebrali świadectwa i nagrody, a nauczyciele podziękowania i kwiaty. Przed nimi dwa miesiące letniego wypoczynku.
 
Z żalem żegnamy gimnazjalistów klas trzecich, którzy od września będą kontynuować swoją edukację w innych placówkach oświatowych. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów i jednocześnie pewni, że wielu z nich ukończy je z wyróżnieniem.
 
W Szkole Podstawowej  im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie miała miejsce dodatkowa, niecodzienna uroczystość. Po 36 latach pracy w tej placówce pani Barbara Romańczuk pożegnała się z wychowankami i gronem pedagogicznym, przechodząc na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś wręczył pani Barbarze specjalną nagrodę za długoletnią, wzorową pracę pedagogiczną, wysokie osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej oraz za działalność na rzecz rozwoju placówki w Nasutowie.
 
Wszystkim naszym uczniom, nauczycielom, a także rodzicom życzymy udanego letniego wypoczynku.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90