Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Wiosenna akcja sprzątania Gminy Niemce

Aktualności

Wiosenna akcja sprzątania Gminy Niemce

Wiosenna akcja sprzątania Gminy Niemce

26.04.2016

Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś składa serdeczne podziękowania wszystkim strażakom ochotnikom z Gminnych Jednostek OSP oraz mieszkańcom Woli Niemieckiej za nieocenioną pomoc i zaangażowanie podczas sobotniej akcji wiosennego sprzątania Gminy Niemce.

W sobotę 23 kwietnia 2016 roku 8 jednostek OSP podjęło się zadania oczyszczenia terenu swojego działania z zalegających po zimie śmieci. Po godzinie 14-tej miejscowości takie jak: Niemce, Dys, Majdan Krasieniński, Nasutów, Krasienin, Krasienin Kolonia, Jakubowice Konińskie, Jakubowice Konińskie Kolonia i Stoczek Kolonia zostały gruntownie oczyszczone. Do akcji zainicjowanej przez naszego Wójta dołączyli także mieszkańcy Woli Niemieckiej, a strażakom w Jakubowicach pomagali ministranci z miejscowej parafii.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu naszych mieszkańców część terenów Gminy Niemce jest już wolna od zalegających odpadów. Natomiast reszta miejscowości dzięki współpracy naszych władz z Powiatowym Urzędem Pracy w Lublinie od 18 kwietnia jest sukcesywnie oczyszczana przez zatrudnionych w tym celu bezrobotnych.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90