Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Jubileusz 55-lecia działalności Koła...

Aktualności

Jubileusz 55-lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Niemcach

Jubileusz 55-lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Niemcach

26.04.2016

W ubiegły czwartek, 21 kwietnia 2016 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach miała miejsce niecodzienna uroczystość. Tego dnia panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Niemcach obchodziły jubileusz 55-lecia swojej działalności.

Z tej okazji w Gminnym Ośrodku Kultury zgromadziło się wielu znamienitych gości, wśród których znalazły się także władze naszej gminy w osobach Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia, Przewodniczącego Rady Gminy Niemce Sławomira Mroczka oraz Zastępcy Wójta Iwony Pulińskiej.

Wszystkich zgromadzonych powitała wieloletnia Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Niemcach pani Genowefa Włodarczyk, na której ręce zaproszeni goście złożyli gratulacje, kwiaty i prezenty. Przy tak pięknym jubileuszu nie mogło również zabraknąć toastu z odśpiewaniem tradycyjnego „100 lat …”

W części artystycznej czwartkowego spotkania na scenie zaprezentowała się grupa „Biedronki” z Przedszkola w Niemcach. Dzieci podbiły serca publiczności wspaniałymi strojami, piosenkami i tańcami. Po przedszkolakach ze specjalnym koncertem przygotowanym na tę szczególną okazję wystąpił Chór Męski „Bas Canto”, któremu towarzyszyli młodzi recytatorzy z Zespołu Szkół w Niemcach.

Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Niemcach życzymy kolejnych tak wspaniałych jubileuszy.

 
 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90