Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI I Gminny Turniej Unihokeja w Dysie

Aktualności

I Gminny Turniej Unihokeja w Dysie

I Gminny Turniej Unihokeja w Dysie

15.03.2016

11 marca 2016 roku w sali gimnastycznej Zespołu Placówek Oświatowych w Dysie uczniowie szkół podstawowych gminy Niemce spotkali się na I Gminnym Turnieju Unihokeja.

Uczestników imprezy przywitali: pan Krzysztof Urbaś, Wójt Gminy Niemce, który objął imprezę patronatem honorowym, pani Anna Studzińska, Dyrektor GOASz i pani Barbara Fifowska, gospodyni spotkania.

Po wylosowaniu grup drużyny z Ciecierzyna, Dysa, Krasienina, Nasutowa, Niemiec oraz Rudki Kozłowieckiej przystąpiły do rywalizacji.  Mecze rozgrywano systemem pucharowym pod czujnym okiem sędziego, pana Marka Wrony. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze i chociaż rozgrywanym pojedynkom towarzyszyły wielkie emocje sportowe, uczestnicy pamiętali o zasadzie fair play. Zawodnicy dziękowali sobie za wspólną grę , przybijali „piątki”, wspólnie kibicowali.

Zwycięzcą tegorocznego turnieju okazała się drużyna z ZPO w Ciecierzynie, drugie miejsce zajęli gospodarze, czyli  ZPO w Dysie, a trzecie – uczniowie ZS w Niemcach.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta gminy, a każdy uczestnik dostał upominek od sponsora, pana Henryka Smolarza, doradcy marszałka województwa lubelskiego.

Po turnieju organizatorzy imprezy jeszcze raz pogratulowali zwycięzcom i podziękowali wszystkim drużynom za tak liczny udział w turnieju. Zwrócili również uwagę na wysoki poziom, jaki prezentowali zawodnicy, ale przede wszystkim na wspaniałą atmosferę, przestrzeganie zasad gry i szacunek dla przeciwnika. Na koniec zaprosili fanów unihokeja na spotkanie za rok.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90