Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Filip Wieczorek - zwycięzca VII...

Aktualności

Filip Wieczorek - zwycięzca VII edycji Mam Talent u Czarniecczyków

Filip Wieczorek - zwycięzca VII edycji Mam Talent u Czarniecczyków

22.02.2016

Filip Wieczorek, uczeń kl. I Gimnazjum nr 2 w Ciecierzynie – stypendysta w dziedzinie twórczości artystycznej – taniec - Wójta Gminy Niemce, zwyciężył w siódmej edycji organizowanego przez I LO w Chełmie konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków”.

We wtorek 9 lutego 2016 r., na scenie Chełmskiego Domu Kultury wystąpili uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wybrani z całego województwa - w sumie 43 osoby – posiadający różne zdolności sceniczne m.in. taniec, śpiew, grę na dowolnym instrumencie, małą forma sceniczną, recytację, kabaret, występy sportowo/akrobatyczne. Uczestnicy zostali wyłonieni spośród setki kandydatów, którzy wzięli udział w eliminacjach. Wśród 21 finalistów znaleźli się uczniowie Gimnazjum nr 2 w Ciecierzynie : Zespół „Madzimuzy” w składzie Alicja Sienkiewicz, Patrycja Wolińska, Oliwia Wolińska i Daria Wójtowicz (śpiew) oraz Filip Wieczorek (taniec). Emocje były niesamowite, a główna wygrana jedna. Niezależne jury złożone m.in. z przedstawicieli chełmskich mediów przyznało ją właśnie „Tancerzowi z Ciecierzyna”. Filip Wieczorek otrzymał także jedną z nagród specjalnych - Nagrodę Dziennikarzy. Podkreślić należy, że był on jednym z najmłodszych uczestników biorących udział w konkursie. Zwycięzca oprócz uznania, dostał również wspaniałe nagrody ufundowane przez licznych sponsorów, o których zadbali organizatorzy.

Serdecznie gratulujemy Filipowi i życzymy dalszych sukcesów!!! Już dziś czekamy na kolejną edycję z nadzieją,  że w przyszłym roku zabłysną tam kolejne wielkie talenty rodem z naszej gminy.

 
 

 

Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i informacjami na ten temat na innych stronach:

http://www.zpociecierzyn.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=631:mam-talent-i-nagroda-dziennikarzy-dla-filipa&catid=15:strona-gowna&Itemid=1

http://chelmskie.info/kultura-i-rozrywka/koncert/152-final-vii-edycji-konkursu-mam-talent-u-czarniecczykow#sthash.bPAbC4Ys.dpuf

http://www.nowytydzien.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=36759:zwyciężył-tancerz&Itemid=27

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90