Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Noworoczne spotkanie Kół Gospodyń...

Aktualności

Noworoczne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z władzami gminy

Noworoczne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z władzami gminy

01.02.2016

Już od wielu lat na początku każdego roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Niemcach odbywa się uroczyste spotkanie noworoczne władz gminy z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich. W tym roku wydarzenie to miało miejsce 28 stycznia 2016 roku.

Na zaproszenie Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia oprócz Pań z Kół Gospodyń Wiejskich odpowiedzieli także: Prezes Wojewódzkiego Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych Andrzej Giszczak, Radny Powiatu Lubelskiego Marian Golianek, , Przewodniczący Rady Gminy Niemce Sławomir Mroczek, Prezes Spółdzielni Rolniczo Handlowej w Niemcach Wiesława Szkutnik, Prezes Spółdzielni Usług Rolniczych w Elizówce Stanisław Sysiak, Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Niemcach Zbigniew Jabłoński oraz Członek Rady Nadzorczej BS w Niemcach i SUR w Elizówce Stanisław Muzyka.

Spotkanie było okazją do podziękowań i życzeń noworocznych dla Kobiet pracujących na rzecz swoich społeczności lokalnych w ramach struktur KGW. Dla podkreślenia uroczystego charakteru wydarzenia na scenie zaprezentowały się dzieci z Publicznego Przedszkola w Niemcach oraz zespoły ludowe „Dysowiacy” i „Ciecierzyn”.

 
 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90