Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Spotkanie opłatkowe Klubu Seniora w...

Aktualności

Spotkanie opłatkowe Klubu Seniora w Niemcach

Spotkanie opłatkowe Klubu Seniora w Niemcach

18.12.2015

W budynku Klubu Seniora w Niemcach 16 grudnia 2015 r. na wspólnej wieczerzy wigilijnej spotkało się 73 seniorów i zaproszeni goście – Wójt Gminy Niemce Pan Krzysztof Urbaś i Przewodniczący Rady Gminy Niemce Pan Sławomir Mroczek.

Spotkanie rozpoczęło się od występu dzieci z przedszkola w Niemcach, które recytowały i śpiewały kolędy. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Niemce – Krzysztof Urbaś, który złożył zebranym najserdeczniejsze świąteczne życzenia. Kilka słów przekazał zebranym przy wigilijnym stole Przewodniczący Rady Gminy Niemce  Sławomir Mroczek.  Jednak najważniejszym punktem programu było składanie życzeń, dzielenie się opłatkiem.

Po uroczystej części, wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji wigilijnej. Na stole znalazło się wiele tradycyjnych potraw, takich jak: kapusta z grzybami, barszczyk z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami, karp oraz smaczna strucla i keks.

Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd, po których wszystkich zebranych ogarnął świąteczny nastrój.

Dziękujemy naszym maluszkom z przedszkola w Niemcach za wprowadzenie zebranych przy wigilijnym stole w bożonarodzeniowy klimat oraz Spółdzielni Rolniczo Handlowej „SCh” w Niemcach za podarowane ciasta – keksy i makowce.
 

Barbara Ściseł
Kierownik OPS w Niemcach

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90