Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI BEZPIECZNI W SIECI - zapraszamy do...

Aktualności

BEZPIECZNI W SIECI - zapraszamy do testowania programu

BEZPIECZNI W SIECI - zapraszamy do testowania programu

01.10.2015

Fundacja Sempre a Frente miedzy innymi w naszej gminie realizuje projekt "Bezpieczni w sieci". Projekt jest bezpośrednio skierowany do młodzieży, edukatorów oraz rodziców z woj. lubelskiego i jest realizowany w partnerstwie z MøreogRomsdalfylkeskommune z Norwegii.

Głównym celem projektu jest wsparcie młodzieży dotkniętej zjawiskiem przemocy w internecie poprzez działania bezpośrednio skierowane do osób w wieku 13-18 lat z woj. lubelskiego oraz dostarczenie wiedzy i narzędzi edukacyjnych rodzicom i pracownikom młodzieżowym z dziedziny zwalczania cyberprzemocy i udzielania pomocy osobom nią dotkniętym.

W ramach projektu zostanie opracowany innowacyjny program edukacyjno – profilaktyczny z zakresu bezpieczeństwa w sieci i zwalczania negatywnych skutków cyberprzemocy.

Program, wydany w formie publikacji, będzie składał się z dwóch modułów: moduł edukacji młodzieży oraz moduł dla dorosłych (nauczyciele, rodzice). Dla tego zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz nauczycieli, pracowników młodzieżowych i rodziców do uczestnictwa w testowaniu Programu profilaktycznego dotyczącego bezpieczeństwa w Internecie.

Więcej informacji na stronach Fundacji:

REKRUTACJA MŁODZIEŻY

REKRUTACJA DOROSŁYCH

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90