Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Zaproszenie dla przedsiębiorców z...

Aktualności

Zaproszenie dla przedsiębiorców z sektora spożywczego

Zaproszenie dla przedsiębiorców z sektora spożywczego

14.09.2015

Województwo Lubelskie ogłasza nabór wniosków przedsiębiorców z terenu województwa lubelskiego do uczestnictwa w VIII edycji Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Regionalnej Natura Food, które odbędą się w terminie 2-4 października 2015 r. w hali Expo-Łódź.

Targi NATURA FOOD są najważniejszą imprezą poświęconą ekożywności w Polsce, o ugruntowanej marce wśród imprez o podobnej tematyce w naszym kraju. NATURA FOOD to impreza branżowa o charakterze biznesowym umożliwiająca bezpośredni kontakt z podmiotami funkcjonującymi na rynku, to także idealne miejsce do poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż. Co roku w imprezie uczestniczy blisko 300 wystawców i 12 tysięcy zwiedzających: miłośników bioproduktów, ekożywności, produktów regionalnych i tradycyjnych oraz produktów wytwarzanych z przyjaznych dla środowiska materiałów. Ponad 50% odwiedzających stanowią przedstawiciele kadry menedżerskiej, rolnicy, producenci, przetwórcy, właściciele sklepów oraz dystrybutorzy żywności. Więcej na www.naturafood.pl
 
Nabór skierowany jest do przedsiębiorców z sektora spożywczego – ze szczególnym uwzględnieniem producentów żywności regionalnej i ekologicznej.
 
W wydarzeniu mogą wziąć udział wyłącznie przedsiębiorcy prowadzący działalność minimum 12 miesięcy (na dzień złożenia wniosku) i posiadający siedzibę w województwie lubelskim oraz działający w sektorze zgodnym z zakresem targów (maksymalnie 1 przedstawiciel reprezentujący 1 przedsiębiorcę).
 
W ramach dofinansowania Uczestnika, stanowiącego pomoc de minimis, Województwo Lubelskie pokryje 100% kosztów uczestnictwa przedsiębiorcy, takich jak:
 

1)   koszt przejazdu (bilet) na trasie Lublin - miejsce docelowe – Lublin dla 1 osoby; 

2)   koszty zakwaterowania 1 osoby;

3)  koszty uczestnictwa w targach z zagwarantowanym miejscem wystawienniczym.

Ubezpieczenie zdrowotne i NNW, diety pobytowe, koszty wyżywienia oraz ewentualne inne koszty dodatkowe związane z uczestnictwem w wyjeździe Uczestnik pokrywa we własnym zakresie.

Przewidywana liczba miejsc: maksymalnie 10
Harmonogram wyjazdu i pozostałe szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

Termin nadsyłania wniosków: 16 września 2015 r., do godz. 14:00

Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście, korespondencyjnie pocztą lub przesyłką kurierską na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
Departament Gospodarki i Współpracy Zagranicznej
ul. Stefczyka 3
20-151 Lublin 

wraz z dopiskiem: „MARKETING GOSPODARCZY WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO – wyjazd na targi Natura Food 2015 w Łodzi”

Każdorazowo o dacie doręczenia wniosku decyduje data wpływu wniosku wraz z załącznikami do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie w godzinach jego urzędowania, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30. Wnioski złożone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane.

Wyjazd jest organizowany przez Województwo Lubelskie w ramach Projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego 2007- 2013, działanie 2.4 Marketing gospodarczy Schemat B.

Dodatkowych informacji udziela:

Pani Natalia Wysocka tel. 81 537 16 21, e-mail:  natalia.wysocka@lubelskie.pl

Pani Aleksandra Węgrzyn tel. 81 537 16 27, e-mail  aleksandra.wegrzyn@lubelskie.pl

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90