Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Żegnajcie wakacje – witaj szkoło!

Aktualności

Żegnajcie wakacje – witaj szkoło!

Żegnajcie wakacje – witaj szkoło!

01.09.2015

Dzisiaj 1 września. Kończy się czas beztroski, a rozpoczyna powrót do sprawdzianów, kartkówek i odpowiedzi. Pomimo takiej perspektywy i jak na tę porę roku gorącej, wakacyjnej pogody większość uczniów z uśmiechem na twarzy wyruszyło do szkół na oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016.

Uroczystości w naszej gminie rozpoczęły msze św. w kościołach parafialnych. Następnie uczniowie, nie rzadko z rodzicami gromadzili się w poszczególnych szkołach gdzie byli witani przez dyrektorów i grono pedagogiczne. Po krótkich informacjach dotyczących ewentualnych zmian organizacyjnych szkoły, wychowawcy spotkali się indywidualnie ze swoimi klasami w celu przekazania planu zajęć na najbliższy rok szkolny.

Pomimo napiętego grafiku Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś znalazł chwilę aby w ten szczególny dzień odwiedzić dwie placówki oświatowe z naszej gminy aby życzyć uczniom wytrwałości i zapału w zdobywaniu wiedzy.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90