Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Dzień Matki w Klubie Seniora w Niemcach

Aktualności

Dzień Matki w Klubie Seniora w Niemcach

Dzień Matki w Klubie Seniora w Niemcach

01.06.2015

W dniu 26 maja br. w Niemcach odbyło się uroczyste spotkanie pań - seniorek z okazji Dnia Matki.

Miłą niespodzianką dla wszystkich zebranych były występy artystyczne najmłodszych – dzieci z przedszkola w Niemcach. Na początku spotkania dzieci złożyły paniom życzenia i rozpoczęła się cześć artystyczna spotkania, podczas której śpiewano piosenki oraz recytowano wiersze.

O godz. 12 00 rozpoczęła się druga część uroczystości – spotkanie z Panem Zbigniewem Kołbą. Przybyli goście mogli zapoznać się  z  krioterapią czyli działaniem niskich temperatur. Dowiedzieć się, kiedy zimno leczy, a kiedy powoduje, że chorujemy. Usłyszeć o korzyściach, jakie niosą ze sobą zabiegi krioterapii miejscowej zarówno w leczeniu np. kolan, kręgosłupa, stłuczeń, skręceń.  Na spotkaniu poruszana była tematyka hartowania organizmu oraz praktyczne uwagi np. jak wyleczyć zimne stopy i jaki jest związek powstawania żylaków ze skurczem mięśni.

 Spotkanie odbywało się w miłej atmosferze przy dobrym ciasteczku i kawie.

Organizatorem spotkania był Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemcach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Niemcach.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Wychowawczyniom z Przedszkola w Niemcach, którzy uczestniczyli w naszej uroczystości i zaszczycili nas swoją obecnością podczas obchodów Dnia Matki w dniu 26 maja 2015 r.

Barbara Ściseł
Kierownik OPS w Niemcach

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90