Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Sklep w Krasieninie po remoncie teraz...

Aktualności

Sklep w Krasieninie po remoncie teraz samoobsługowy

Sklep w Krasieninie po remoncie teraz samoobsługowy

03.04.2015

1 kwietnia br. po dwóch miesiącach gruntownego remontu sklep wielobranżowy, należący do Spółdzielni Rolniczo-Handlowej w Niemcach, mieszczący się w pawilonie handlowym w Krasieninie Kolonii 19 został oficjalnie otwarty.

Przed licznie zgromadzonymi w tym dniu klientami, pracownikami sklepu oraz zaproszonymi gośćmi, proboszcz tutejszej parafii ks. Dariusz Nowowiejski poświęcił odnowiony obiekt handlowy, a następnie Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, ww. ks. Nowomiejski, Przewodniczący Rady Nadzorczej SRH w Niemcach Stanisław Muzyka, Prezes Rady Nadzorczej SRH Wiesława Szkutnik, Kierownik Działu Handlu SRH Teresa Bieniek i Kierownik Sklepu Maria Królik dokonali symbolicznego otwarcia sklepu poprzez przecięcie wstęgi. Każdy klient, przybyły na uroczyste otwarcie placówki otrzymał kawałek wspaniałego tortu ufundowanego z tej okazji przez Państwa Elżbietę i Stanisława Zgierskich, właścicieli Ciastkarni „Napoleonka”. Nad sprawnym wznowieniem działalności handlowej sklepu czuwała Pani Anna Siwek – Członek Zarządu SRH.

Po gruntownym remoncie trwającym zaledwie 2 miesiące, handel „zza lady” zamieniono na samoobsługę. Dzięki umowie franczyzowej zawartej z polską siecią handlową „Kropka”, wspierającą lokalnych przedsiębiorców, kupców, dostawców i producentów, znacznie powiększył się asortyment towarów, wyodrębniły się działy mięsa, drobiu i ryb. Sklep wprowadził marki własne sieci z produktami o wysokiej jakości i przystępnych cenach.

Placówka handlowa będzie czynna codziennie od poniedziałku do soboty w godz. 6.00 – 21.00, a w niedzielę od 8.00 do 20.00

Wszystkim mieszkańcom Krasienina i okolic życzymy udanych zakupów.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90