Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Nasza gmina bierze udział w konkursie...

Aktualności

Nasza gmina bierze udział w konkursie PODWÓRKO NIVEA

Nasza gmina bierze udział w konkursie PODWÓRKO NIVEA

31.03.2015

Wszystkich naszych mieszkańców oraz sympatyków Gminy Niemce serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na stronie NIVEA.PL i głosowania na naszą lokalizację aby Podwórko NIVEA powstało w Krasieninie przy Zespole Szkół im. Ireny Kosmowskiej.

Firma NIVEA do tej pory zbudowała w Polsce 100 placów zabaw i wyposażyła 100 szkółek piłkarskich. W tym roku rozpoczęła kolejną akcję, której celem jest wybudowanie niepowtarzalnego Podwórka NIVEA w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci będą mogli wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Aby w jakimś miejscu powstało podwórko, trzeba było zgłosić do końca marca daną lokalizację.

Gmina Niemce przyłączyła się do tej akcji zgłaszając do konkursu lokalizację na Podwórko NIVEA przy Zespole Szkół w Krasieninie. Rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie: www.nivea.pl. Na stronie należy się zarejestrować podając imię, swój adres e-mail, płeć i datę urodzenia. Od 1 kwietnia, osoba zarejestrowana każdego dnia będzie mogła oddać jeden głos, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę. Wygrana w konkursie zależy przede wszystkim od naszego wspólnego zaangażowania i aktywnego głosowania.

Podwórko NIVEA zostanie wybudowane w 40 lokalizacjach w Polsce, które zbiorą największą liczbę głosów, jeszcze w tym roku.

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90