Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Wręczenie nagród laureatom konkursu...

Aktualności

Wręczenie nagród laureatom konkursu na kartkę świąteczną

Wręczenie nagród laureatom konkursu na kartkę świąteczną

25.03.2015

W poniedziałek, 23 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom IV Gminnego Konkursu Plastycznego „Wielkanoc 2015”.

Wśród 33 prac, które napłynęły z pięciu szkół podstawowych i dwóch gimnazjów z naszej gminy, główną nagrodę w postaci upowszechnienia projektu w formie wydrukowania pocztówki świątecznej z logo Gminy Niemce otrzymała uczennica klasy III A gimnazjum w Ciecierzynie – Klaudia Raboszuk

I miejsce – Weronika Ćwikła kl. VI SP w Nasutowie

II miejsce – Patrycja Misiurek kl. V SP w Krasieninie

III miejsceKinga Guz kl. VI SP w Krasieninie

Wyróżnienia:

  • Natalia Banach - kl. V a  Szkoła Podstawowa w Niemcach
  • Katarzyna Wójcik – kl. IV  Szkoła Podstawowa w Rudce Kozłowieckiej
  • Katarzyna Szczygieł – kl. V Szkoła Podstawowa w Nasutowie
  • Agnieszka Kusy – kl. II gimnazjum w Ciecierzynie
  • Patrycja Małyska – kl. III gimnazjum w Ciecierzynie
  • Karolina Moń -  kl. III gimnazjum w Ciecierzynie

Nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Krzysztofa Urbasia – materiały plastyczne  i maskotki – wręczyli zwycięzcom konkursu: Pan Krzysztof Urbaś – wójt Gminy Niemce, przedstawiciel Komisji Konkursowej – Pani Anna Studzińska – dyr. GOASz oraz Pani Ewa Godlewska – dyr. SP w Nasutowie.

Podziękowania i wyrazy uznania skierowano również do nauczycieli przygotowujących uczniów do konkursu i do rodziców. Gratulacje odebrali także obecni na uroczystości dyrektorzy szkół z terenu gminy.

W klimat wielkanocnej zadumy nad śmiercią i zmartwychwstaniem Chrystusa wprowadzili zebranych uczniowie klasy VI SP w Nasutowie, którzy przedstawili, przygotowaną pod kierunkiem p. Teresy Molik, pantomimę o męce Pańskiej. Zaś szkolny zespół wokalny, pieśnią Per Crucem dodał, że męka i śmierć Jezusa nie była porażką, ale dla wierzących drogą do zbawienia.

Spotkanie przebiegało w ciepłej i serdecznej atmosferze, przy filiżance herbaty i słodyczach przygotowanych przez Radę Rodziców SP w Nasutowie. Wójt Krzysztof Urbaś skorzystał z okazji aby zwiedzić budynek szkoły, zapoznać się z dotychczasowymi osiągnięciami placówki oraz z jej bieżącymi potrzebami. Zapowiedział, że w najbliższym czasie postara się wyasygnować środki z budżetu gminy na wymianę okien.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90