Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Gminny Konkurs Plastyczny WIELKANOC...

Aktualności

Gminny Konkurs Plastyczny WIELKANOC 2015 - rozstrzygnięty

Gminny Konkurs Plastyczny WIELKANOC 2015 - rozstrzygnięty

10.03.2015

W dniu 6 marca 2015 r. w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nasutowie przeprowadzono finał konkursu plastycznego na kartkę świąteczną Gminy Niemce „WIELKANOC 2015”

Komisja Konkursowa, po obejrzeniu 33 projektów i dokonaniu oceny, wyłoniła jedną pracę uczennicy gimnazjum, przyznając jej nagrodę główną. W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej wyłoniono trzy prace,  którym przyznano miejsca od I-III oraz trzy wyróżnienia, w kategorii klas gimnazjalnych oprócz nagrody głównej, przyznano trzy wyróżnienia (nie przyznano miejsc).

Główną nagrodę w postaci upowszechnienia projektu w formie wydania kartki świątecznej z logo Gminy Niemce, która zostanie rozesłana w imieniu Wójta Gminy Niemce  z życzeniami świątecznymi do mieszkańców gminy wygrała praca, której autorką jest Klaudia Raboszuk  uczennica kl. III A gimnazjum w Ciecierzynie.

Nagrodzeni w kategorii klas IV-VI:

I miejsce – Weronika Ćwikła – kl. VI Szkoła Podstawowa w Nasutowie

II miejsce – Patrycja Misiurek – kl. V Szkoła Podstawowa w Krasieninie

III miejsce – Guz Kinga – kl. VI Szkoła Podstawowa w Krasieninie

 

Wyróżnienia otrzymują prace:

w kategorii klas IV-VI:

  • Natalia Banach - kl. V a-  Szkoła Podstawowa w Niemcach
  • Katarzyna Wójcik – kl. IV  Szkoła Podstawowa w Rudce Kozłowieckiej
  • Katarzyna Szczygiełkl. V Szkoła Podstawowa w Nasutowie

w kategorii klas gimnazjalnych:

  • Kusy Agnieszka – gimnazjum w Ciecierzynie
  • Małyska Patrycja – gimnazjum w Ciecierzynie
  • Moń Karolina – gimnazjum w Ciecierzynie

Nagrodzone prace zostaną zamieszczone w formie kartki elektronicznej na stronie internetowej Gminy Niemce (ww.niemce.pl), skąd każdy będzie mógł je pobrać i wysłać e-mailem do przyjaciół i najbliższych.

Wszystkie prace  zgłoszone do konkursu finałowego zostaną nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, które zostaną wręczone w szkołach podczas uroczystych spotkań przed przerwą świąteczną.

Gratulujemy wszystkim „Młodym Artystom". Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców, wychowawców i nauczycieli, którzy zachęcili i przygotowali swoich uczniów do udziału w konkursie.

O terminie uroczystego podsumowania Konkursu i wręczenia nagród poinformujemy zaineresowane szkoły za pośrednictwem naszej strony internetowej, telefonicznie i mailowo.

Gratulujemy zwycięzcom!

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90