Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI II sesja Rady Gminy Niemce

Aktualności

II sesja Rady Gminy Niemce

II sesja Rady Gminy Niemce

10.12.2014

W dniu wczorajszym 9.12.2014 r. odbyła się II sesja Rady Gminy Niemce, podczas której podjęto istotne uchwały dotyczące otwarcia i funkcjonowania pierwszego w naszej gminie Żłobka Gminnego „Bajkowa Kraina” w Niemcach.

Sesję otworzył i przewodniczył obradom Przewodniczący Rady Gminy Niemce Sławomir Mroczek. Na Sali było obecnych 14 radnych, czyli wymagane quorum do podejmowania prawomocnych uchwał. Na sali obecni byli również Wójt Gminy Niemce Krzysztof Urbaś, Zastępca Wójta Iwona Pulińska, Skarbnik Gminy Niemce Aneta Chałupczak oraz dyrektor Gminnego ośrodka Administracji Szkół Anna Studzińska, która pod koniec sesji przedstawiła radnym informacje o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Niemce w roku szkolnym 2013/2014.
 
Podczas obrad Radni między innymi podjęli uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej Gminy Niemce oraz członków Komisji Stałych, a także uchwał dotyczących powstania w naszej gminie Żłobka Gminnego „Bajkowa Kraina” w Niemcach.
 

Porządek obrad II sesji rady Gminy Niemce - pobierz

Komisja Rewizyjna Gminy Niemce

Prokopiuk Janusz – przewodniczący
Kasperek Wiesław – członek
Pitura Ewa – członek
Rarak Kamil – członek
Wysokiński Józef – członek

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Spraw Publicznych

Gliwka Grażyna – przewodnicząca
Berej Anna – członek
Maszkowski Władysław – członek
Pankowski Piotr – członek
Pitura Ewa – członek
Zgierska Beata – członek
Ziębowicz Henryk – członek
Ziębowicz Roman – członek

Komisja Budżetu i Finansów Gminy

Maszkowski Władysław – przewodniczący
Gliwka Grażyna – członek
Podstawka Marek – członek
Prokopiuk Janusz – członek
Wysocki Roman – członek

Komisja Rozwoju Gospodarczego, Mienia, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Rarak Kamil – przewodniczący
Kasperek Wiesław – członek
Pankowski Piotr – członek
Wysokiński Józef – członek
Ziębowicz Henryk – członek
Ziębowicz Roman - członek
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90