Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Wybory Samorządowe w naszej gminie...

Aktualności

Wybory Samorządowe w naszej gminie już za nami

Wybory Samorządowe w naszej gminie już za nami

17.11.2014

W dniu wczorajszym 16 listopada 2014 r. w Gminie Niemce, tak jak w całej Polsce, odbyły się wybory samorządowe. W 11 lokalach wybieraliśmy wójta, radnych do Rady Gminy Niemce, Rady Powiatu Lubelskiego i Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Po raz pierwszy od przemian demokratycznych, które nastąpiły w Polsce po roku 1989, wybory na drugą, pełną kadencję w naszej gminie wygrał dotychczas urzędujący wójt. Krzysztof Urbaś podczas wczorajszego głosowania uzyskał aż 59% wszystkich głosów, dzięki czemu już w pierwszej turze wybory na wójta zostały rozstrzygnięte.
 
Niestety, w związku z problemami technicznymi z wygenerowaniem protokołów wyników wyborów, informację o nowym składzie Rady Gminy Niemce, a także o radnych do Rady Powiatu Lubelskiego i Sejmiku Województwa Lubelskiego podamy w późniejszym terminie.
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90