Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI KONKURS - Najpiękniejsza Posesja...

Aktualności

KONKURS - Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego

KONKURS - Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego

14.07.2014

Zapraszamy mieszkańców naszej gminy do wzięcia udziału w konkursie pt. "Najpiękniejsza posesja Powiatu Lubelskiego", organizowanym przez Powiat Lubelski.

W związku ze zbliżającymi się „Dożynkami Radawiec 2014", których organizatorem jest Powiat Lubelski i Gmina Konopnica pragniemy zaproponować mieszkańcom gmin Powiatu Lubelskiego uczestnictwo w konkursie pt. „Najpiękniejsza Posesja Powiatu Lubelskiego".
 
Celem organizacji konkursu jest podniesienie walorów estetycznych i ogólnego wyglądu Powiatu Lubelskiego, zapewnienie bardziej atrakcyjnych warunków do rekreacji i wypoczynku mieszkańcom oraz propagowanie działań proekologicznych.
 
Dzięki temu konkursowi realizowana jest także idea promocji gminy, jako zakątka o atrakcyjnych walorach estetycznych i ekologicznych.
 
Warunkiem uczestniczenia w konkursie będzie spełnienie wymogów regulaminowych. Komisja konkursowa dokona wyboru trzech najładniejszych posesji w dwóch kategoriach: zagroda wiejska (gospodarstwo rolne) i zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna, a ich właściciele otrzymają nagrody pieniężne oraz pamiątkowe tablice.
 
Oficjalne wręczenie nagród nastąpi podczas dożynek powiatowych w Radawcu Dużym koło Lublina w dniu 31 sierpnia 2014 r.
 
Chęć uczestnictwa w konkursie prosimy zgłaszać do sołtysów poszczególnych miejscowości lub do pracownika Urzędu Gminy Niemce pana Grzegorza Brzozowskiego tel. 81 460 34 67, kom. 694 876 563, e-mail: brzozowski.grzegorz@niemce.pl w godzinach pracy urzędu w nieprzekraczalnym terminie do 18 lipca 2014 r.
 
Załączniki:
 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90