Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Piknik Rodzinny Gminy Niemce w...

Aktualności

Piknik Rodzinny Gminy Niemce w lubelskim skansenie

Piknik Rodzinny Gminy Niemce w lubelskim skansenie

09.07.2014

W niedzielę 6 lipca na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej w ramach promocji, nasza gmina zorganizowała Piknik Rodzinny.

Korzystając  z obniżonej ceny biletu, licznie przybyli mieszkańcy Lublina i okolic mogli zapoznać się bliżej z historią, atrakcjami turystycznymi i mieszkańcami Gminy Niemce. Na placyku pomiędzy zabytkowymi chatami, zaprezentowały się dwa zespoły ludowe „Dysowiacy” i „Szwaczki”, a stoiska promocyjne kusiły wspaniałymi wypiekami. Wójt Gminy Niemce – Krzysztof Urbaś osobiście zachęcał zwiedzających do odwiedzenia naszej gminy.

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90