Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Aktualności

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet

18.03.2014

7 marca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

Wzięły w nim udział, na zaproszenie wójta Krzysztofa Urbasia, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu naszej gminy oraz panie zajmujące kierownicze stanowiska w Urzędzie Gminy Niemce i jednostkach podległych gminie, a także dyrektorki szkół.
 
W spotkaniu wzięli również udział: Andrzej Giszczak – prezes Wojewódzkiego Związku Rolników Kółek i Organizacji Rolniczych, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Lubelskiego Bożena Prażmo, radny Powiatu Lubelskiego Jerzy Kotowski, przewodniczący Rady Gminy Niemce Henryk Ziębowicz, Stanisław Sysiak - prezes Spółdzielni Usług Rolniczych w Elizówce oraz Stanisław Muzyka członek Rad Nadzorczych: Banku Spółdzielczego oraz Spółdzielni Rolniczo-Handlowej „Samopomoc Chłopska” w Niemcach. W imieniu Posła na Sejm Henryka Smolarza, który z powodu ważnych obowiązków nie mógł uczestniczyć w spotkaniu, życzenia i okolicznościowe podarunki wręczyła asystentka Posła Monika Kowalska. Z rąk wójta i przewodniczącego Rady Gminy panie uczestniczące w spotkaniu odebrały kwiaty i czekolady.
 
W części artystycznej spotkania wystąpiły Przedszkolaki z Niemiec, dając popis tak doskonały, że na pewno na długo zostanie w sercach uczestników spotkania. Z ogromnym uznaniem publiczności spotkał się również występ ( z odmłodzonym składem i kapelą) zespołu „Szwaczki” z Ciecierzyna oraz „Dysowiaków”, którzy od lat prezentują stale wysoki poziom. 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90