Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Konkurs Kartka Wielkanocna 2014

Aktualności

Konkurs Kartka Wielkanocna 2014

Konkurs Kartka Wielkanocna 2014

05.03.2014

Wójt Gminy Niemce ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów gimnazjum z terenu Gminy Niemce na kartkę świąteczną Gminy Niemce „Wielkanoc 2014”

 
Przedmiotem Konkursu jest projekt kartki świątecznej o tematyce Wielkanocnej. Konkurs skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej uczęszczającej do gimnazjów na terenie  Gminy Niemce oraz podopiecznych Gminnego Ośrodka Kultury w Niemcach.  Liczymy na oryginalne prace prezentujące polskie obrzędy, zwyczaje i tradycje ludowe związane z okresem Świąt Wielkanocnych. Inspiracją mogą być wycinanki, stroje ludowe,  hafty i inne wyroby rękodzieła artystycznego, jak również obrzędy (na przykład: święcenie palm wielkanocnych, potraw, malowanie pisanek, dyngus czy procesje wielkanocne i inne).
 
Mamy nadzieję, że projektowanie kart wielkanocnych sprawi młodzieży wiele radości, pobudzi wyobraźnię, zachęci do plastycznych działań oraz przyczyni się do rozwoju
artystycznych uzdolnień.
 
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie. Lista osób nagrodzonych zostanie umieszczona na stronie internetowej Gminy Niemce w terminie do 28 marca 2014 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
Wójt Gminy Niemce
Krzysztof Urbaś

Załączniki:

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2

Wyniki

 

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90