Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI II Turnieju Piłki Siatkowej drużyn...

Aktualności

II Turnieju Piłki Siatkowej drużyn OSP z terenu Lokalnej Grupy Działania

II Turnieju Piłki Siatkowej drużyn OSP z terenu Lokalnej Grupy Działania

03.02.2014

Lokalna Grupa Działania na Rzecz Rozwoju Gmin Powiatu Lubelskiego "Kraina wokół Lublina" serdecznie zaprasza do uczestnictwa w II Turnieju Piłki Siatkowej drużyn OSP z terenu Lokalnej Grupy Działania "Kraina wokół Lublina" drużyny Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gmin:

Bełżce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wólka, Wysokie, Zakrzew.

Udział należy zgłosić najpóźniej do 10 lutego 2014 roku (poniedziałek), osobiście w siedzibie LGD lub za pośrednictwem poczty e-mail, faksu. Udział drużyny zgłasza prezes OSP.

Turnieje eliminacyjne przeprowadzone zostaną:
 
  • GRUPA I 16 lutego 2014 (niedziela) - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach gminy: Garbów, Głusk, Jastków, Niemce , Wólka
  • GRUPA II 23 lutego 2014 (niedziela) – Centrum Kultury Fizycznej i Sportu w Bełżycach gminy: Bełżyce, Borzechów, Konopnica, Niedrzwica Duża, Strzyżewice
  • GRUPA III 02 marca 2014 (niedziela) - Zespół Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie gminy: Bychawa, Jabłonna, Krzczonów, Wysokie, Zakrzew
Turniej Finałowy odbędzie się 9 marca 2014 roku w Gimnazjum Publicznym w Jabłonnie. Do finału przechodzą po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup (łącznie 6 drużyn).
 
REKRUTACJA DRUŻYN
1. Do każdego z 3 turniejów eliminacyjnych będzie przyjmowanych maksymalnie 6 drużyn – według zasady po 1 drużynie z terenu każdej Gminy należącej do LGD „Kraina wokół Lubina" i dodatkowo 1 z listy rezerwowej.
2. O przyjęciu zgłoszenia drużyny decyduje kolejność zgłoszeń (data, godzina).
3. W przypadku większej liczby zgłoszeń z terenu danej gminy drużyny zgłoszone w dalszej kolejności, wpisane zostaną na listę rezerwową.
4. Dopuszcza się możliwość uczestnictwa drużyny z listy rezerwowej w turnieju eliminacyjnym w innym terminie i miejscu niż wskazany w karcie zgłoszeniowej po wcześniejszych ustaleniach z kapitanem drużyny.
 

Osoba do kontaktu: Karol Salagierski, adres: LGD "Kraina wokół Lublina" ul. Narutowicza 37/5,
20-016 Lublin, e-mail: k.salagierski@krainawokollublina.pl tel.: 81 532 30 65

 

Załączniki:

« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90