Dziś jest: r.
Imieniny:
Jesteś na: AKTUALNOŚCI Aktualności oświatowe Nagrody za najpiękniejsze kartki...

Aktualności oświatowe

Nagrody za najpiękniejsze kartki świąteczne wręczone!

Nagrody za najpiękniejsze kartki świąteczne wręczone!

21.12.2018

20 grudnia 2018 r. w szkole podstawowej w Nasutowie odbyło się uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego na Kartkę Świąteczną „Boże Narodzenie 2018” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Niemce Krzysztofa Urbasia.

Główną nagrodę, w postaci upowszechnienia projektu w formie wydania kartki świątecznej z logo Gminy Niemce, która została rozesłana z życzeniami świątecznymi do mieszkańców gminy, wygrała praca Oliviera Macewicza ucznia kl. IV ze Szkoły Podstawowej w Krasieninie. Nagrody – akcesoria plastyczne, maskotki, słodycze – wręczyli zwycięzcom konkursu: Wójt Gminy Krzysztof Urbaś oraz pani Anna Studzińska – dyrektor GOASZ w Niemcach. Podziękowania odebrali także nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursu. Pan Wójt pogratulował zwycięzcom i podziękował wszystkim za udział, zachęcając tym samym do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Uczestnicy spotkania podziwiali wystawę kartek biorących udział w konkursie. Dzieci dodatkowo za swój wysiłek włożony w przygotowanie prac konkursowych, nagrodzeni zostali słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez organizatorów konkursu - Szkołę Podstawową w Nasutowie oraz wykonywali świeczniki świąteczne ze szklanych słoiczków, patyczków i różnych ozdób choinkowych.

30 listopada 2018 r. po wnikliwej analizie zasad regulaminowych (przy ocenie prac pod uwagę brane były takie elementy jak: walory artystyczne, pomysłowość i estetyka pracy) i przeglądzie kartek świątecznych, zgłoszonych na konkurs przez dzieci ze szkół podstawowych z terenu Gminy Niemce, komisja konkursowa w składzie:

  1. Anna Studzińska
  2. Iwona Pulińska
  3. Grzegorz Brzozowski

postanowiła przyznać nagrody w następujących kategoriach:

I-III szkoła podstawowa

I -miejsce -Zofia Barańska

II – miejsce – Katarzyna Ignatiuk

III – miejsce – Klaudia Dzirba

Wyróżnienia:

Emilia Smolińska

Błażejewski Dawid

Wiktoria Zgierska

IV – V szkoła podstawowa

I – miejsce – Piotr Madej

II – miejsce – Julia Kuzioła

III – miejsce – Zuzanna Janiak

III – miejsce – Alicja Stefaniak

Wyróżnienia:

Klaudia Walczewska

Kinga Prokop

Prace, nagrodzone co najmniej III miejscem zostały także zamieszczone na gminnej stronie internetowej, z której można je pobierać i wysyłać swoim znajomym z życzeniami świątecznymi.
 
« Powrót
Urząd Gminy Niemce
ul. Lubelska 121, 21 - 025 Niemce
tel. 81 756 15 21, fax 81 756 17 90